Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: settings
pt: configurações

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto para o botão de revisão da encomenda

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda

en: Order complete
pt: Encomenda finalizada

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Continue with checkout to complete payment.
pt: Continue para completar o pagamento.
