Ubercart NAB Transact Hosted Payment Page (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: settings
uk: налаштування

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Continue with checkout to complete payment.
uk: Для виконання платежу продовжіть оформлення
