Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Credit card payment processed successfully.
cs: Platba kartou byla úspěšně zpracována.
