Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Password
fa: گذرواژه

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Credit card payment processed successfully.
fa: پرداخت با کارت اعتباری موفقیت آمیز بود.
