Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Credit card payment processed successfully.
fi: Luottokorttimaksu onnistui.
