Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Password
hu: Jelszó

en: Not found
hu: Nem található

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: Credit card payment processed successfully.
hu: A bankkártyás fizetés sikeresen fel lett dolgozva.
