Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Password
ru: Пароль

en: Not found
ru: Не найдено

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Credit card payment processed successfully.
ru: Платеж с помощью кредитной карты проведен успешно.
