Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Password
bg: Парола

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца

en: Credit card payment processed successfully.
bg: Плащането чрез кредитна карта е изпълнено успешно.
