Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Password
fr: Mot de passe

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: Credit card payment processed successfully.
fr: Paiement par carte bancaire traité avec succès.
