Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Credit card payment processed successfully.
nl: Creditcard-betaling succesvol verwerkt.
