Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Password
pt: Senha

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Merchant ID
pt: ID do comerciante

en: Credit card payment processed successfully.
pt: Cartão de crédito processado com sucesso.
