Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Password
sk: Heslo

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Credit card payment processed successfully.
sk: Platba kreditnou kartou bola úspešná.
