Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Credit card payment processed successfully.
da: Kreditkortbetalingen er gennemført.
