Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Not found
it: Non trovato

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Merchant ID
it: ID negoziante

en: Credit card payment processed successfully.
it: Pagamento con carta di credito avvenuto con successo.
