Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Not found
lt: Nerasta

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Credit card payment processed successfully.
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atliktas sėkmingai.
