Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Password
ja: パスワード

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Merchant ID
ja: マーチャントID

en: Credit card payment processed successfully.
ja: クレジットカード払いは正しく処理されました。
