Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Password
de: Passwort

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Merchant ID
de: Händler-ID

en: Credit card payment processed successfully.
de: Kreditkarten Zahlung erfolgreich abgeschlossen.

en: Credit card payment failed.
de: Kreditkartenzahlung gescheitert.
