Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Password
pl: Hasło

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Credit card payment processed successfully.
pl: Płatność kartą kredytową przetworzona pomyślnie.
