Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Credit card payment processed successfully.
uk: Платіж за допомогою кредитної карти проведений успішно.
