Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Password
es: Contraseña

en: Not found
es: No encontrado

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Merchant ID
es: ID de vendedor

en: Credit card payment processed successfully.
es: Pago mediante tarjeta de crédito procesado correctamente.
