Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Credit card payment processed successfully.
sv: Kontokortsbetalningen behandlades utan problem.
