Ubercart Netregistry Payment Gateway (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Password
tr: Parola

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Credit card payment processed successfully.
tr: Kredi kartı ödemesi başarıyla tamamlanmıştı.
