Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: here
ar: هنا

en: January
ar: يناير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Bank code
ar: رمز المصرف
