Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: January
eo: januaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: July
eo: julio

en: August
eo: aŭgusto

en: September
eo: septembro

en: October
eo: oktobro

en: November
eo: novembro

en: December
eo: decembro
