Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Invoice
fr: Facture

en: here
fr: ici

en: January
fr: janvier

en: March
fr: mars

en: April
fr: avril

en: May
fr: mai

en: June
fr: juin

en: July
fr: juillet

en: August
fr: août

en: September
fr: septembre

en: October
fr: octobre

en: November
fr: novembre

en: December
fr: décembre

en: Credit Card
fr: Carte bancaire

en: Credit Card Number
fr: Numéro de carte bancaire

en: Test Mode
fr: Mode Test

en: Review payment
fr: Vérifier le paiement

en: Bank code
fr: Code banque
