Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: here
gl: aquí

en: January
gl: Xaneiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Test Mode
gl: Modo de Proba
