Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: January
ku: ڕێبەندان

en: March
ku: خاکەلێوە

en: April
ku: بانەمەڕ

en: May
ku: جۆزەردان

en: June
ku: پووشپەڕ

en: July
ku: گەلاوێژ

en: August
ku: خەرمانان

en: September
ku: ڕەزبەر

en: October
ku: گەڵاڕێزان

en: November
ku: سەرماوەز

en: December
ku: بەفرانبار
