Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Invoice
tr: Fatura

en: here
tr: buraya

en: January
tr: Ocak

en: March
tr: Mart

en: April
tr: Nisan

en: June
tr: Haziran

en: July
tr: Temmuz

en: August
tr: Ağustos

en: September
tr: Eylül

en: October
tr: Ekim

en: November
tr: Kasım

en: December
tr: Aralık

en: Credit Card
tr: Kredi Kartı

en: Review payment
tr: Ödemeyi gözden geçir
