Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Invoice
he: חשבונית

en: January
he: ינואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Review payment
he: צפיה בתשלום
