Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.2) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: PayPal
hi: पेपैल

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Invoice
hi: बिल

en: January
hi: जनवरी

en: March
hi: मार्च

en: April
hi: अप्रैल

en: May
hi: मई

en: June
hi: जून

en: July
hi: जुलाई

en: August
hi: अगस्त

en: September
hi: सितम्बर

en: October
hi: अक्टूबर

en: November
hi: नवम्बर

en: December
hi: दिसम्बर

en: Expiration Date
hi: समाप्ति तिथि
