Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.2) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: Invoice
is: Kvittun

en: January
is: janúar

en: March
is: mars

en: April
is: apríl

en: May
is: maí

en: June
is: júní

en: July
is: júlí

en: August
is: ágúst

en: September
is: september

en: October
is: október

en: November
is: nóvember

en: December
is: desember

en: Credit Card
is: Greiðslukort

en: Card number
is: Kortanúmer

en: Expiration Year
is: Gildir til ársins

en: Account Number
is: Reikningsnúmer
