Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.2) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: here
lt: čia

en: January
lt: Sausis

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Credit Card
lt: Kreditinė Kortelė

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Expiration Month
lt: Galiojimo Mėnesis

en: Expiration Year
lt: Galiojimo Metai

en: Review payment
lt: Peržiūrėti mokėjimą

en: Account number
lt: Sąskaitos numeris

en: Bank code
lt: Banko kodas
