Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Invoice
nl: Factuur

en: here
nl: hier

en: January
nl: januari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: Expiration Date
nl: Vervaldatum

en: Card number
nl: Kaartnummer

en: Expiration Month
nl: Vervaldatum Maand

en: Expiration Year
nl: Vervaldatum Jaar

en: Review payment
nl: Betaling herzien

en: Account number
nl: Rekeningnummer
