Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.2) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: here
oc: aicí

en: January
oc: Genièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre

en: Expiration Date
oc: Data d'expiracion
