Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.2) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: Invoice
sv: Faktura

en: here
sv: här

en: January
sv: januari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: December
sv: december

en: Credit Card
sv: Kontokort

en: Card number
sv: Kortnummer

en: Expiration Month
sv: Utgångsmånad

en: Expiration Year
sv: Utgångsår

en: Review payment
sv: Granska betalning

en: Account number
sv: Kontonummer

en: Bank code
sv: Bankkod
