Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.2) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Invoice
vi: Hóa đơn

en: here
vi: ở đây

en: January
vi: Tháng 1

en: March
vi: Tháng 3

en: April
vi: Tháng 4

en: May
vi: Tháng 5

en: June
vi: Tháng 6

en: July
vi: Tháng 7

en: August
vi: Tháng 8

en: September
vi: Tháng 9

en: October
vi: Tháng 10

en: November
vi: Tháng 11

en: December
vi: Tháng 12

en: Credit Card
vi: Thẻ tín dụng

en: Expiration Date
vi: Ngày hết hạn

en: Card number
vi: Số thẻ

en: Expiration Month
vi: Tháng hết hạn:

en: Expiration Year
vi: Năm hết hạn:
