Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: January
be: студзень

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань
