Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Invoice
cs: Faktura

en: here
cs: zde

en: January
cs: Leden

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Credit Card
cs: Kreditní karta

en: Card number
cs: Číslo karty

en: Expiration Month
cs: Měsíc expirace (platnost do)

en: Expiration Year
cs: Rok expirace (platnost do)

en: Review payment
cs: Přehled platby

en: Account number
cs: Číslo účtu

en: Bank code
cs: Kód banky
