Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: Mobile
es: Móvil

en: Invoice
es: Factura

en: here
es: aquí

en: January
es: Enero

en: March
es: Marzo

en: April
es: Abril

en: May
es: Mayo

en: June
es: Junio

en: July
es: Julio

en: August
es: Agosto

en: September
es: Septiembre

en: October
es: Octubre

en: November
es: Noviembre

en: December
es: Diciembre

en: Credit Card
es: Tarjeta de crédito

en: Expiration Date
es: Fecha de vencimiento

en: Card number
es: Número de tarjeta

en: Expiration Month
es: Mes de vencimiento

en: Expiration Year
es: Año de vencimiento

en: Review payment
es: Revisar pago

en: Account number
es: Número de cuenta

en: Bank code
es: Código del banco
