Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Invoice
et: Arve

en: here
et: siin

en: January
et: jaanuar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: Card number
et: Kaardi number

en: Account number
et: Kontonumber

en: Bank code
et: Pangakood
