Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: Invoice
fa: صورتحساب

en: here
fa: اینجا

en: January
fa: ژانویه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Expiration Date
fa: تاریخ انقضا

en: Card number
fa: شماره‌ی کارت اعتباری

en: Expiration Month
fa: ماه انقضا

en: MasterCard
fa: مستر کارت
