Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: January
ga: Eanáir

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

en: Credit Card
ga: Cárta Creidmheasa

en: Card number
ga: Uimhir an Chárta
