Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: January
ka: იანვარი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი
