Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Invoice
lv: Rēķins

en: here
lv: šeit

en: January
lv: Janvāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Expiration Month
lv: Derīguma mēnesis

en: Expiration Year
lv: Derīguma gads
