Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: PayPal
mr: पे पल

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: here
mr: येथे

en: January
mr: जानेवारी

en: March
mr: मार्च

en: April
mr: एप्रिल

en: May
mr: मे

en: June
mr: जून

en: July
mr: जूलै

en: August
mr: ऑगस्ट

en: September
mr: स्पटेंबर

en: October
mr: ओक्टोंबर

en: November
mr: नोव्हेंबेर

en: December
mr: डिसेंबर
