Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: January
my: ဇန္နဝါရီလ

en: March
my: မတ်လ

en: April
my: ဧပြီလ

en: May
my: မေလ

en: June
my: ဇွန်လ

en: July
my: ဇူလှိုင်လ

en: August
my: သြဂုတ်လ

en: September
my: စက်တင်ဘာလ

en: October
my: အောက်တိုဘာလ

en: November
my: နိုဝင်ဘာလ

en: December
my: ဒီဇင်ဘာလ
