Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: here
pl: tutaj

en: January
pl: Styczeń

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Expiration Date
pl: Termin wygaśnięcia

en: Card number
pl: Numer karty

en: Expiration Year
pl: Rok utraty ważności

en: Account number
pl: Numer konta

en: Bank code
pl: Kod banku

en: PayPal API Password
pl: Hasło API PayPal
