Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: January
ps: جنوري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: December
ps: دسمبر
