Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: Invoice
pt: Fatura

en: May
pt: Maio
