Novalnet Payment Module - Ubercart (7.x-3.7) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec

en: January
sl: januar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december
